files/naklejanie-na-podklad/v2_7.jpg?imgrand=4803

Naklejanie wydruków na podkład

 

W naszej ofercie znajduje się również usługa naklejania wydruków na podkład.
Nasze studio zajmuje się realizacją zamówień na wysokojakościowe wydruki na różnego rodzaju materiałach. Przygotowane prace możemy dodatkowo zabezpieczyć przed uszkodzeniami lub wyblaknięciem specjalną folią w procesie laminowania. Nie wyczerpuje to zakresu usług oferowanych przez nasze studio.

 

Klienci mogą liczyć na naszą pomoc w przygotowaniu wystaw prac lub ekspozycji materiałów. W ciągu wielu lat naszej pracy mieliśmy możliwość realizacji wielu projektów współpracując z artystami, kuratorami, ale również agencjami reklamowymi oraz biurami architektonicznymi. Zdobyte doświadczenie pomaga nam lepiej rozumieć potrzeby naszych klientów i dokładnie realizować ich wizje.

 

Jeśli idzie o naklejanie wydruków na podkład to przykładamy do tego szczególną wagę. Wiemy bowiem dobrze jak istotną kwestią jest sposób prezentacji prac. Złe umiejscowienie wydruku na planszy, jego niestaranne i nierówne nałożenie na materiał może przełożyć się na obniżenie wartości estetycznej ekspozycji i sprawić w efekcie, że nawet wysokiej klasy prace nie wzbudzą należytego zainteresowania.

 

W naszej pracy nie pozostawiamy miejsca na tego rodzaju niedociągnięcia. Każdą ekspozycję tworzymy z pełnym profesjonalizmem dbając o najdrobniejsze szczegóły. Cel jaki przyświeca klientowi, jego wizja, kontekst oraz miejsce wystawy – wszystko to bierzemy pod uwagę proponując podłoże na jakie naklejamy wydruki. Czynniki te mają ogromne znaczenie. Jedne materiały doskonale sprawdzają się w przypadku ekspozycji zewnętrznej, inne zaś lepiej nadają się do wnętrz. Nie bez znaczenie jest również rozmiar prac – mniejsze można naklejać na lżejszych materiałach, do wydruków wielkoformatowych lepszym rozwiązaniem będą zaś twarde podłoża takie jak PCV.

 

Oferujemy również oprawę fotografii i prac dyplomowych – co zapewni im dodatkową ochronę, ale wpłynie też podniesie ich wartość estetyczną.

 

Dostępne podkłady:

 

Pianka -board

Lekkie i sztywne podłoże kartonowo-styropianowe do zastosowań wewnętrznych

 
Kolor: biały, czarny
Zastosowanie: plansze graficzne do ekspozycji wewnętrznej, podkład do oprawy, standy

5mm

10mm

PCV

Odporne na uszkodzenia mechaniczne, twarde podłoże do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz

 
Kolor: biały, czarny
Zastosowanie: zewnętrzne plansze wystawowe, szyldy reklamowe, plansze graficzne wykorzystywane w aranżacji wnętrz

 3mm

 5mm

Dibond

Wielowarstwowa  płyta kompozytowa złożona z dwóch warstw aluminium wypełnionych  tworzywem sztucznym do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz.

 
 Kolor: srebrny, biały
 Zastosowanie: grafika wystawowa, fotokanapka

 

2mm,  3mm
Szkło akrylowe/pleksi

Twarda płyta z tworzywa sztucznego stosowana głównie w grafikach podświetlanych

 
Kolor: transparentna, mleczna
Zastosowanie: podkład rozpraszający światło w kasetonach, warstwa frontowa fotokanapki
2-10 mm
 
belka
Wszelkie prawa zastrzeżone dla © 2019 STUDIO 906 | Polityka prywatności
belka
logo