files/o-nas/v1_592324_484467808243727_1431197338_n.jpg?imgrand=20579

Studio fotograficzne - Studio 906

Wszystko zaczęło się od fotografii!

Kiedy zaczynaliśmy naszą działalność 20 lat temu, chcieliśmy być najlepszym studiem fotograficznym w Krakowie. Mieliśmy już wówczas niezbędne umiejętności oraz wiedzę, aby oferować profesjonalne sesje zdjęciowe. Jakość i dbałość o detale na każdym etapie realizacji zamówienia – od wykonania fotografii, przez ich wywołanie aż po odbiór odbitek przez klientów, to atuty, które wyróżniały nas na tle konkurencji. Wynikały one w równej mierze z profesjonalizmu, co pasji. Przyjmując zamówienie, skupialiśmy się w pełni na jego wykonaniu. Próbowaliśmy różnych możliwości i szukaliśmy najlepszych rozwiązań. Każda realizacja była wyzwaniem, sprawdzianem możliwości, ale również niesamowitą przygodą, której oddawaliśmy się bez reszty. Dziś zmieniliśmy stosowaną technologię, ale nie podejście. Każde zamówienie realizujemy z pełnym zaangażowaniem.

Epoka druku cyfrowego

Zmiany to nieodłączna część cyklu życia. Dotyczą w równej mierze ludzi, jak i firm. Skok technologiczny, jaki zaszedł w przeciągu ostatnich dwóch dekad, postawił nas w zupełnie nowej sytuacji. Jako pasjonaci śledziliśmy wszystkie pojawiające się nowinki technologiczne i dostrzegliśmy nowe możliwości, jakie przed nami otwierają. Zbiegło się to w czasie ze zmianą potrzeb naszych klientów. W efekcie podjęliśmy decyzję o poszerzeniu naszej oferty, tak by móc urzeczywistniać ich najśmielsze wizje.
 
Dziś nasza oferta obejmuje:
• druk cyfrowy (w tym druk wielkoformatowy) na maszynach Epson, Canon, Hewlett-Packard,
• przygotowanie wystaw fotograficznych - naklejanie, laminowanie i oprawę,
• fotografie (w tym fotografia architektury).

 

Posiadamy rozbudowaną propozycję skierowaną do różnych grup klientów. Dla artystów i studentów szkół artystycznych realizujemy zamówienia na druk cyfrowy na tkaninach oraz papierach barytowym i graficznym w standardzie Digigraphie®. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, dla których zajmujemy się drukowaniem reklam wielkoformatowych oraz tworzeniem innych materiałów promocyjnych. Dla restauratorów przygotowaliśmy propozycję oklejania witryn okiennych oraz aranżacji wnętrz lokali. Na zlecenie biur architektonicznych wykonujemy wielkoformatowe plansze ścienne na wystawy i konkursy. Uniwersytety mogą zaś zlecić nam drukowanie posterów naukowych, w czym również posiadamy duże doświadczenie.

 

Od wielu lat zajmujemy się również pomocą przy przygotowywaniu ekspozycji artystycznych, muzealnych i promocyjnych, w zakresie druku wielkoformatowych fotografii, plakatów, plansz graficznych oraz zabezpieczaniu, oprawianiu i naklejaniu gotowych prac na podłoże.

 

Powyższe wyliczenie jest tylko próbką naszych możliwości. Jeśli Was zainteresowała, skontaktujcie się z nami. Przedstawimy wówczas szczegóły naszej oferty oraz warunki współpracy.

 
belka
Wszelkie prawa zastrzeżone dla © 2019 STUDIO 906 | Polityka prywatności
belka
logo