files/oklejanie-witryn/v1_3.jpg?imgrand=23647

Oklejanie witryn sklepowych

 

Nasze studio proponuje państwu oklejanie witryn sklepowych i innych obiektów. Jest to doskonały sposób ekspozycji przekazów reklamowych.

 

Dziś jako przestrzeń reklamową można wykorzystać niemal dowolną powierzchnię. Jednak w zalewie różnego rodzaju form przekazów skierowanych do klienta, trudno skutecznie zawalczyć o jego uwagę. Odnosi się to szczególnie do reklamy zewnętrznej. Codziennie ludzie oglądają ogromną liczbę szyldów, billboardów, plakatów oraz wszystkich innych form graficznych. Przechodzą one przez ścisły proces filtracji w podświadomości i spora część z nich zostaje automatycznie uznana przez mózg za nieistotne. W efekcie ludzie „nie widzą" dużej części reklam i pozostają na nie obojętni.

 

Kluczowym zagadnieniem dla agencji reklamowych i przedsiębiorców jest przebicie się do świadomości odbiorcy. Jednym ze sposobów jest postawienie na oryginalną formę i wysoką estetykę prezentowanych przekazów. Nie bez znaczenia pozostaje rozmiar prezentowanych reklam. Wszystkie te warunki doskonale spełnia nasza propozycja aplikacji grafiki na samochodach, witrynach sklepowych, oknach czy innych szklanych powierzchniach. Jest to niezwykle ciekawe i bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla pozyskiwania powierzchni reklamowej.

 
Proponujemy:

  • grafika ploterowa
    wyciętą z folii samoprzylepnej grafikę, logotypy oraz teksty  przyklejamy na szyby 
  • folia One Way Vision - OWV
    wysokiej jakości wydruk na folii, która dzięki swojej budowie (równomiernie rozmieszczone małe otwory) pozwala na eksponowanie grafiki nawet na całej powierzchni okiennej bez utraty światła dziennego

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem druku oraz naklejania i laminowania.

 
belka
Wszelkie prawa zastrzeżone dla © 2019 STUDIO 906 | Polityka prywatności
belka
logo