files/oprawa-prac/v2_6.jpg?imgrand=38099

Oprawa fotografii i prac dyplomowych

 

Oprócz laminowania i naklejania wydruków na podłoże możemy zaproponować klientom oprawę fotografii i prac dyplomowych.

 

Przygotowując wystawę warto zadbać o jak najlepsze wyeksponowanie prac oraz zapewnienie im niezbędnej ochrony. Obie te rzeczy zagwarantuje odpowiednie obramowanie.

 

Rama, choć jest często niedocenianym elementem, pełni niezwykle istotne funkcje. Pozwala w określony sposób organizować przestrzeń – różnicuje między sobą poszczególne elementy. Jest wyraźną i widoczną granicą, która oddziela dzieło od tła. Komunikuje tym samym odbiorcy, że patrzy właśnie na coś co nie jest do końca zwyczajnym obiektem, ale czymś specjalnie wyszczególnionym, na co warto zwrócić wzrok, zatrzymać przy tym uwagę i oddać się chwili kontemplacji. Nie znaczy to, że rama wpływa na walory danego działa. Może je jedynie podkreślić. Jednak oprawione zdjęcia i obrazy zyskują dzięki niej wyjątkowy status.

 

W zależności od Państwa potrzeb, miejsca ekspozycji czy charakteru pracy, który chcecie uzyskać polecamy różne możliwości na wykończenie wydruku.

 

ramki aluminiowe

Wszystkim, którzy planują w prosty a jednocześnie niezwykle estetyczny i elegancki sposób wykończyć planszę graficzną czy fotografię proponujemy oprawę w ramy. W naszej ofercie posiadamy lekkie i proste w montażu ramy aluminiowe dostępne w bogatej gamie kolorystycznej.
Spośród kilku standardowych profilii z pewnością wybiorą Państwo ten najbardziej odpowiedni dla siebie.


blejtram

Wydruki na płótnie dobrze prezentują się naciągnięte na drewnianą ramę.


Oferujemy również unikalny sposób oprawy zdjęć – fotokanapkę, czyli specjalne połączenie wydruku z akrylowym szkłem i płytą warstwową dibond.

 

 
belka
Wszelkie prawa zastrzeżone dla © 2019 STUDIO 906 | Polityka prywatności
belka
logo