files/roll-up/1.jpg?imgrand=4799

Druk wielkoformatowy – Roll up


Nasze studio zajmuje się przygotowywaniem różnego rodzaju materiałów reklamowych, jedną z naszych propozycji są druki wielkoformatowe w postaci roll upów. Z pewnością zetknęli się już Państwo z tą formą prezentacji treści. Jest ona bowiem coraz popularniejsza w Polsce, do czego przyczynia się szereg zalet tego systemu.


Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. To elegancki i nowoczesny sposób przekazywania treści promocyjnych. Składa się z wydrukowanej planszy montowanej na specjalnym stelażu aluminiowym.


Roll up umożliwia dotarcie do stosunkowo dużej grupy odbiorców. Przyczynia się do tego jego mobilność. Można go łatwo rozstawić w dowolnym miejscu, a po zakończeniu prezentacji, wystąpienia lub promocji produktu złożyć. Pozwala to na wielokrotne wykorzystanie tej samej grafiki w różnych celach, co czyni to rozwiązanie niezwykle ekonomicznym. Roll-upy są niezwykle łatwe w transporcie – wydruk można złożyć do wygodnej w przenoszeniu kasecie, a stojak do specjalnego pokrowca. Złożony roll-up nie zajmuje dużo miejsca, dlatego jest również bezproblemowy w przechowywaniu.


Druk wielkoformatowy roll upów wykonujemy na specjalnych maszynach Epson. Urządzenia te, wyposażone w specjalny tusz Ultrachrome, dają niezwykle wysoką jakość reprodukowanych grafik, które cieszą oczy żywą kolorystyką, wyjątkową głębią czerni oraz doskonałym odwzorowaniem nawet drobnych detali.


Poniżej znajdą Państwo szczegóły dotyczące naszej oferty przygotowywania roll upów. Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z innymi pozycjami z naszej oferty systemów ekspozycji. Przygotowujemy prezentacje druków reklamowych na ścianach wystawienniczych oraz oklejanie witryn sklepowych i innych obiektów.


    
        Grafika: wysokiej jakości wydruk pigmentowy EPSON Ultrachrome K3
        Zabezpieczenie: laminowanie folią perełkową antyzarysowaniową z filtrami UV
        Kaseta: aluminiowa
        Kolor: srebrny
        Opakowanie: mała, estetyczna i wygodna torba transportowa

Dostępne rozmiary:

  • 85x200 cm
  • 100x200 cm

 

 

cennik netto

 

85x200 cm

100x200 cm

 

  305 zł

  345 zł

 

 
belka
Wszelkie prawa zastrzeżone dla © 2019 STUDIO 906 | Polityka prywatności
belka
logo