files/scianki-wystawiennicze/v2_2.jpg?imgrand=29572

Druki reklamowe na ściankach wystawienniczych

 

Druki reklamowe na ściankach wystawienniczych to jedna z form ekspozycji, jaką proponujemy klientom naszego studia. Systemy złożone z lekkich ścianek w aluminiowych konstrukcjach są wyjątkowo funkcjonalnym rozwiązaniem, które sprawdza się wyśmienicie podczas prezentacji handlowych, konferencji szkoleniowych czy też targów tematycznych.

 

Można w niemal dowolny sposób manipulować układem poszczególnych ścianek, dostosowując przestrzeń prezentacyjną do wielkości powierzchni danego pomieszczenia. Te same ścianki mogą być wykorzystane wielokrotnie podczas różnego rodzaju imprez. W szybki i łatwy sposób można dokonać ich montażu, a następnie je zdemontować i przygotować do transportu. Ich mobilność to niezaprzeczalna zaleta. Dzięki niekłopotliwemu przewozowi świetnie nadają się do prowadzenia akcji promocyjnych lub organizacji przenośnych wystaw.

 

Nasze ścianki odznaczają się nie tylko wygodą użytkowania, ale również wyjątkową estetyką wykonanych grafik. Dla naszych klientów przygotowujemy doskonałe jakościowo wydruki wielkoformatowe na wysokiej klasy papierze. Jesteśmy w stanie stworzyć w pełni fotorealistyczne grafiki na satynowym papierze. Przygotowane wydruki dokładnie zabezpieczamy, pokrywając je folią odporną na działanie promieni UV. Do ścianek dołączamy lampę halogenową, która pozwala lepiej wyeksponować pokrywające je grafiki. Na życzenie klienta możemy do zestawu dodać także specjalną trybunę konferencyjną.

 

Poniżej znajdą Państwo szczegóły dotyczące naszej oferty tworzenia druków reklamowych na ściankach wystawienniczych. Zachęcamy również do zapoznania się inną propozycją ekspozycji grafik promocyjnych, jaką jest oklejanie witryn sklepowych i innych budynków.


Nasze ścianki to:

  • łatwość i szybkość montażu
  • wygodny transport
  • niekłopotliwe przechowywanie

Konstrukcja: aluminiowa
Grafika: wysokiej jakości wydruk na papierze do wydruków fotorealistycznych 170g
Zabezpieczenie:

  • grafika od frontu powlekana jest wzmocnioną folią z filtrami UV
  • spodnią stronę panelu graficznego tworzy nieprzepuszczająca światło folia nośna 

Montaż: taśmy magnetyczne
Wyposażenie:

  • lampa halogenowa 
  • opakowanie transportowe

Opcjonalne elementy: trybunka konferencyjna

Dostępne formy:

  • ścianki proste
  • ścianki łukowe

Dostępne modele:


model  
 ilość paneli graficznych
szerokość/wysokość
3X1

  3

130/223 cm

3x2
  4 200/223 cm
3x3

  5

270/223 cm

3x4
  6 330/223 cm
 
belka
Wszelkie prawa zastrzeżone dla © 2019 STUDIO 906 | Polityka prywatności
belka
logo