files/studio906-cennik/v1_592324_484467808243727_1431197338_n.jpg?imgrand=1072

Druk oraz naklejanie i laminowanie – cennik

 

Jesteśmy w stanie urzeczywistnić Państwa wizje, przenosząc je z środowiska cyfrowego na fizyczny nośnik. Realizujemy to przy użyciu nowoczesnych urządzeń, w które wyposażyliśmy nasz park maszynowy. Gwarantuje to osiąganie najwyższej jakości gotowych produktów.

 

Do drukowania produktów wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy papier. Stosujemy różne odmiany papieru fotograficznego – matowe, błyszczące, satynowe, szybkoschnące; a także papier plakatowy idealny do przygotowania materiałów promocyjnych i reklamowych. Oferujemy również druk na tkaninach. Uzyskane produkty możemy poddać procesowi laminowania w celu ich zabezpieczania przed działaniem niekorzystnych czynników takich jak promieniowanie UV. Przygotowane w ten sposób materiały na życzenie klienta mogą zostać oprawione i/lub naklejone na ścianki ekspozycyjne.

 

Do przygotowania reprodukcji dzieł sztuki oraz wydruków prac na wystawy używamy specjalnych papierów fotograficznych, archiwalnych RAG i barytowych.

 

Dla wygody klientów przygotowaliśmy przejrzysty cennik laminowania i naklejania oraz wydruków realizowanych przez nasze studio fotograficzne z Krakowa.

 

Cennik druku.

Cennik laminowania i naklejania.

 
belka
Wszelkie prawa zastrzeżone dla © 2019 STUDIO 906 | Polityka prywatności
belka
logo